Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A megszűnik az ápolási (méltán...

A megszűnik az ápolási (méltányossági) márciustól, akkor már márciusban nem kapom meg vagy a jövő hónapra vonatkozik? És a tb-t hogy számolják? Márciusban még mehetek vizsgálatra TB alapon? Még fedezett? Hó vége felé lenne

Figyelt kérdés
Gondolom akkor a februári volt az utolsó. Minden hó 5-én szokták utalni.

2015. febr. 26. 15:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha megszűnik..
2015. febr. 26. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvastam a neten, hogy mégsem szűnik meg.
2015. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tényleg? Sajnos ma nem tudtam megkérdezni az önkormányzattól, múltkor meg azt mondták ők se tudják mi lesz.

Meg van mindenféle(alanyi, kiemelt stb) A méltányosságit meg nagyon necces volt, hogy kiiktatják.


Köszönöm a választ!

2015. febr. 26. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is méltányossági alapon ápolom a 87 éves nagyimat, nagyon kiakasztó, hogy meg akarják szüntetni..Viszont én is azt olvasom, de nem értem, hogy a neve megváltozik(települési támogatás keretein belül lesz) de ugyan úgy járni fog. Te kiderítettél valamit? Én a héten bemegyek a szocba, ott csak tudnak valami biztosat mondani.
2015. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Március tizedikéig utalják utoljára a méltányosságit.

Azután egyelőre úgy tűnik, hogy a régi formában megszűnik létezni, bár tervezik a megújítását, de akkor új név, új eljárási rend, új kiosztó, talán még az összeg is nagyobb lesz.

(de mint tudjuk 12 óra alatt nagyot fordulhat a világ manapság)

2015. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!