Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szokott valaki kézfertőtlenítő...

Szokott valaki kézfertőtlenítő gélt használni?

Figyelt kérdés

Hogy kell használni? Nem kell lemosni, ugye?

És milyen márkát használtok?


2010. febr. 13. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:

szia! én szoktam használni.

a rossmanba lehet kapni ilyen kicsit is ami a táskában elfér és így mindig nálam lehet.Nem kell lemosni,csak nyomj a kezedre egy picit (elegendőt) majd dörzsöld bele a bőrödbe.Pár másodperc múlva felszívódik.

2010. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én mindig lemosom..kontaktlencse berakáshoz használom
2010. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg ez tök jó ötlet, ha pl megyek valahova kirándulni, stb :) Én is kontaktlencsés vagyok.
2010. febr. 13. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Én iskolában használom, nagyon praktikus.
2010. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A DM-ben van, nem emlékszem a nevére.
2010. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én utazáskor csak, de elvileg nem kell lemosni és én nagyon szeretem, mert pl többnapos vonatútnál a ragacsos érzést is megszünteti.
2010. febr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kis dobozos van, ami a táskámban is elfér. Szerintem nagyon jó. Sajna a suliban a higiénia nem túl jó. Szappan vagy kéztörlő sokszor nincs is, így megmosom, aztán ha visszaérek a terembe bekenem a fertőtlenítő géllel is. Egész jó illatúakat is lehet kapni, és nem kell lemosni. 500 Ft körül van (dm, rossmann, schlecker, müller), és nekem majd egy éve megvan már. Elég egy borsónyi az egész kezemre. Utazásnál is nagyon hasznos.
2010. ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Énis használok,nagyon jó! Nem kell letörölni,csak jól bele kell a kezünbe dörzsölni.Azért szoktam evvel megtisztítani a kezem,mert a sulis WC-nk hányadék állapotban van...
2010. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!