Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol fizetik a legtobb penzt...

Hol fizetik a legtobb penzt Budapesten a verplazmaert? Van mas is, amit igy lehet adni es penzt kapok erte?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy szep, jotekony dolog, ha valaki ad, de nekem most kell a penz, ha keves is de nagyon kell, szoval erdekelne, hogy hol adjak erte a legtobbet. En amit lattam az a 800 ml utan jaro 4000ftos utazasi es etel koltseg teritesi dij. Valahol tobbet fizetnek? Es van olyan hely, ahol meg fizetnek ilyesmiert? Akar ver, vagy hasonlok, ami gyorsan es konnyen leveheto dolog es nem kell hozza altatas vagy hasonlok?:)


Ezzel penzt is keresnek egy kicsit es jot is teszek valakivel.



2015. márc. 9. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol fizetnek 4000-t?
2015. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Öcsem kell a majad meg a vesed ugorj man ki az ablakon .Vagy igy nem jo ha benned van ??Igy akarsz penzt szerezni a MUNKA meg nem juttot el a tudatodig Sokan varnak szivre meg vesere siess jelentkezz donornak Ha neked kellene a ver????
2015. márc. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!