Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » II. kerületi Szent János...

II. kerületi Szent János kórházban az orvostól kell kontroll vizsgálatra időpontot kérni (ha van ilyen)?

Figyelt kérdés

Öt hete volt fitymafék műtétem a kórházban. De úgy tűnik még mindig rövid, ezért szeretném ezt mihamarabb a dokival megbeszélni, illetve még egy műtétet kérni. De kértem egy időpontot az orvosi vizsgálatra (ez egy másik doki), ahol majd megnézik és adnak időpontot. De ez eléggé távoli.


Nos valaki nem tudja, hogy ha egy ilyen újboli műtétet szeretnék, akkor nem lehet valamiféle kontroll vizsgálatra menni a dokihoz aki műtött? És nyilván akkor ezt hamarabb tehetném, és ő adna időpontot a műtétre. Van ilyen? (Egyébként, a fék gyógyulásával kellő ideig vártam, de aztán rögtön megsérült, és vérzett. Ilyen esetben lehetne a műtő dokival beszélni?)


Szóval aki már volt ebben a kórházban (esetleg pont urológián), és ilyet csinált, annak a segítségét kérném.


Köszi!



2015. márc. 18. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Személyesen menj el a doktorhoz, és beszéld meg vele.
2015. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na igen, csak nem könnyű megtalálni személyesen, de megpróbálom.

De akkor azt mondod, hogy a műtő orvost felkereshetem ezzel? Akár e-mailen is, mert az egyszerűbb lenne?

Ám köszi:D

2015. márc. 18. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!