Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lesz egy kisebb beavatkozásom,...

Lesz egy kisebb beavatkozásom, amit a pánik betegségem miatt altatással fognak végezni. Nagyon félek az altatástól és hogy nem ébredek fel többé. Mennyi esélyem van rá hogy nem ébredek fel többé? Már voltam altatva sokszor az utóbbi években.

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:

"Már voltam altatva sokszor az utóbbi években"

Akkor miért félsz? Azokat is túlélted, nem? :)

Ne arra gondolj hogy nem ébredsz fel többé, hanem arra hogy eddig is felébredtél amikor elaltattak.

2015. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, de az nem biztosíték hogy most is felfogok :S
2015. márc. 22. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
az esély 50-50% de ne erre gondolj
2015. márc. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
50-50% hogy nem ébredek fel?????? az qrva magas!!!!!!! :S
2015. márc. 22. 22:05
 5/9 anonim ***** válasza:
:)
2015. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
írtad,h voltál már altatva többször is, akkor meg főleg mit stresszelsz ezen?
2015. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt hogy lehet akkor felébredtem, de lehet most nem fogok... ki tudja azóta mi változott a szervezetemben. egy éve volt a legutobbi... akkor is ugyan ennyire féltem!
2015. márc. 22. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Az orvostudomány már olyan fejlett,hogy nem 50-50% hanem 20-80.Semmi baj nem lesz,ne így fogd fel,ne gondolj rá.Nekem is volt több altatásos műtétem.

Nem kell félned.

2015. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább azon aggódnék, hogy az altatás, a sok altatás meg főleg károsítja az agyat, több a veszélye is, kár kisebb beavatkozásokhoz kérni, nem mindegy, hogy mennyire butulsz el, vagy mennyi memóriád marad meg ilyenek...
2015. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!