Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rehab-os kártyával rendelkező...

Bekken'Bauer kérdése:

Rehab-os kártyával rendelkező rehab járadékos, hány évet dolgozhat rehabos kártyával?

Figyelt kérdés
Nevelőapámnak,van rehabos kártyája,és az a kérdés hogy hány évet dolgozhat ezzel a kártyával? Megváltozott munkaképességű ellátásban részesül. köszi a válaszokat!

2015. márc. 30. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rehab járadékos, akkor 3 évre kapta meg. Tehát ezalatt végig dolgozhat, ha a munkaidő nem éri el a heti 20 órát. Ha eléri nem kapja a járadékot csak a fizetést.
2015. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kérdés nem az ellátására vonatkozott, hanem a rehab kártyára. A rehab kártya visszavonásig érvényes. Amíg kapja az ellátását, nem szokták visszavonni, kivéve, ha min. 1 évig nem használja ki a kártyáját.
2015. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is igényeltem annó ezt a kártyát és soha nem érkezett meg! A nyugdíj biztosító csak a vállát vonogatta mikor rákérdeztem...
2015. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!