Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 3 hete beteg voltam több mint...

3 hete beteg voltam több mint egy hétig, és a betegség első napjától nyitott egy táppénzes papírt az orvos, ha nem akarom igénybe venni mégsem akkor azt jeleznem kell? Bővebben lent?

Figyelt kérdés
3 hete beteg voltam több mint egy hétig, és a betegség első napjától nyitott egy táppénzes papírt az orvos, de én a táppénz alatt is bementem dolgozni amennyit erőmből bírtam, végül a főnököm azt mondta hogy ne írjunk be táppénzt, úgyis sok szabadságom van. Az orvosomnak nem szóltam azóta, így ott egy nyitott papír, persze azóta meggyógyultam már, csak rendelési időben nem tudok megjelenni.. Van e valami következménye vagy muszáj bemennem akkor is, ha az orvos eddig nem adott semmi papírt, csak nála van megnyitva, és persze nem is akarom igénybe venni a táppénzt.

2015. márc. 30. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel az orvos és kérdezd meg.

Régen csak papír volt, akkor nekem is volt, hogy mégsem voltam táppénzen, elhoztam a dokitól a papírt és kidobtam, nem adtam le a melóhelyen.

Most nem tudom, hogy máshogy is nyilván tartják-e.

De a dokinak mindenképpen szóljál!

2015. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felhívom holnap, gondolom nem fog örülni :)
2015. márc. 30. 18:51
 3/4 A kérdező kommentje:
csak mindig elodáztam a dolgot, és kiment a fejemből...
2015. márc. 30. 18:51
 4/4 anonim válasza:
én ebben a cipőben vagyok most,elmentem az orvoshoz,kiírt betegre jártam hozzá injekcióra 2 nap után mondtam,hogy sztornózza a beteglapot,mert szabin vagyok,most megint beteg lettem,telef. neki,hogy vegyen tápp.erre aztmondta,hogy én még júlis 15-től egyfolytába betegen vagyok én dolgozni voltam kértem,hogy korrigálja a tp. papírt aztmondta,hogy nem lehet,mert ő lejelentette Tb- nél én se tudom most mi lesz mai napig táppénzen vagyok folyamatosan
2015. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!