Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Viszonylag nem járok sokszor...

Barbee93 kérdése:

Viszonylag nem járok sokszor a háziorvosomhoz, de ami ma történt azok után biztos, hogy nem fogok menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rosszul éreztem magam és elmentem a háziorvosomhoz. Előtte is előfordult már, hogy bunkón viselkedett velem. Legutóbb elküldött vérvételre és kérte, hogy mérjem a vérnyomásom egy hétig, aztán amikor mentem vissza nem is foglalkozott vele. Szóval ma elmondtam a panaszom és a fejemhez vágta, hogy túl sokszor vagyok nála és elege van belőlem. Soha többé ne menjek hozzá és keressek másik orvost. Hát ezek után nem is kell kétszer mondania de sajnos nem tudok másikhoz menni, mert akiket eddig felhívtam mind csak a saját körzetéhez tartozókkal tud foglalkozni. Akkor most orvos nélkül maradok? Mit tegyek?
2015. ápr. 8. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem is hallottam! Milyen gyakran mégy hozzá?
2015. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Egy egy kissé hihetetlen a sztori. Volt ott asszisztens is, aki mindezt hallotta?
2015. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyeltalán nem hihetetlen. A mi háziorvosunk mindig részegen jön be a rendelésekre, ordítozik és hazazavar mindenkit, ha úgy tartja kedve. Sajnos nem lehet vele mit csinálni, mindenki azt mondja, hogy nem az ő hatáskörébe tartozik.
2015. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
3-as! Ha ez igaz lenne, akkor az egészségügyi miniszter pároslábbal rúgná ki a rendelőből! Azért a hamis sztorikat ne itt süssétek el!
2015. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Én kapásból felhívnám a területi betegjogi képviselőt!
2015. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát ne hidd el bmeg. :D Gyere el egyszer hozzánk a rendelésre és meglátod. Te amúgy minden kategóriában ott vagy és senkinek nem hiszel el semmit... Ez 100%-ban valós sztori és akkor még a felét se hallottad. Senki nem tesz ellene semmit, mert az orvosok védik egymást. A polgármester is fél tőle.
2015. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nàunk is van 1 kiabálós doktornő. Szerintem valami baja van egyébként, sokan már nem mernek elmenni orvoshoz. Most aláírásokat gyűjtögetnek, kíváncsi vagyok lesz e belőle valami.
2015. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz a történet és fogalmam sincs mit csináljak. Amúgy hallotta az asszisztens de nem foglalkozott vele. Ezelőtt pár hete voltam de akkor sem kaptam gyógyszert, előtte meg januárban.
2015. ápr. 8. 14:00
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
A rendelőben ki van téve a betegjogi képviselőd neve címe, telefonszáma. Tegyél panaszt, és akkor meghallgatnak mindkettőtöket.
2015. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!