Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Trombózisra hajlamos vagyok,...

Trombózisra hajlamos vagyok, szedhető e magne b6? nem okoz trombózist a magne b6?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem álmatlanságot okozott. Én nem szedem többé. Kérdezz rá az orvosodnál, hogy javasolja e? Ha magnéziumra van szükséged, vegyél patikai minőségút. ( Magnerot ) De erre is kérdezz rá. Nem ajánlják mindenkinek.
2015. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem. De szedsz-e rendszeresen kis adagban acetilszalicilsav tartalmú készítményt (aszpirin, kalmopirin) ?
2015. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

2ik válaszoló nem szedek semmiféle gyógyszert, az orvosam azt mondta hogy nem kell szednem semmmit.

2015. ápr. 16. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent pontosan az, h hajlamos vagy trombozisra? Melyik veralvadasi faktorral van problema? INR kontrollt vegeznek-e nalad rendszeresen?

Ajanlom ezt a blogot: sebtiben.blogspot.hu

Dr. Sebestyen Tibor blogja, genmutacio miatt trombozishajlama van, es rengeteg hasznos info van a blogjan.

Ami segit higabban tartani a vered: pl. halolaj (a benne levo omega-3 zsirsavak), C-vitamin. Az omega-3 kulonosen jo.

A magneziumnak egyebkent kozvetett veralvadasgatlo hatasa van, es a B6 segiti a felszivodasat, szoval valoszinuleg szedheted, de mindenkepp beszelj az orvosoddal, h a te konkret esetedben lehet-e.

2015. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a magneziumtol garantalt a trombozis! nehogy szedjel belole, nalam majdnem halalos volt.
2015. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fogalmam sincs mit keres ez (és még sok hasonló) a kérdés az interneten, mivel elég világosan szájbarágják, hogy a kockázatok és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét. Nem kampányszlogen az minden gyógyhatású nyavalyareklám végén, hanem egyértelmű utasítás.
2015. ápr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!