Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért fáj jobb oldalt a homlokom?

Kepacs kérdése:

Miért fáj jobb oldalt a homlokom?

Figyelt kérdés

Már 3 napja fáj jobb oldalt a homlokom, de nem tudom miért, általánosságban nem fáj csak ha hirtelen mozdulatot csinálok akkor fáj, belenyílal, és még este mikor aludnék akkor szokott fájni.


Nemtudom lehet köze hozzá hogy, az néhány napja elestem futás közben, mert azóta van ez körülbelül vagy csak véletlen?



2015. ápr. 17. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azóta fáj, hogy elestél, akkor menj orvoshoz. Egyébként a migrén is ott fáj, de nem ártana megnézetni nincs-e valami baj az esés miatt.
2015. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahogy elestem, a fejemet nem vertem be csak a kezem és a térdem súrolódott le, egyébként a migrén meddig tart?
2015. ápr. 17. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Homlokureggyulladas? Szemüveg? Fáradtság? Sok cigi? Ezek a leggyakoribb okok.
2015. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!