Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Le kell venni a zoknit a...

Le kell venni a zoknit a nődikonál?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hamarosan (szeptemberben) sorra kerülök/letelik az egy évem, és akkor már lehet hogy vége lesz a papucskorszaknak. Sosem tudom, amikor azt mondják, "derék alatt mindent", abba a zokni/térdfix/combfix is beleértendő-e? Inkább mindig leveszem, nehogy visszaküldjenek, de az az igazság, így sokkal meztelenebbnek érzem magam, mintha fönn maradhatna. Igazság szerint a cipőt is fönn hagynám. (USAban voltam egy évet, ott mindent le kellett, és adtak egy ilyen köpeny szerűséget.) Ti hogy szoktátok? köszi
2008. aug. 28. 01:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Én ugyan még nem voltam nődokinál, de akik mesélték már azt mondták nem kell levenni, volt aki combfixben ment azt sem vette le.
2008. aug. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
En is nemsokara megyek (eloszor), es le fogom venni, mert milyen idetlen mar az, hogy alul semmi, es akkor a zokni meg marad, de olyat, hogy ez eloiras volna, meg nem hallottam.
2008. aug. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
EGYÁLTALÁN NEM KELL LEVENNI,HISZEN NEM A LÁBADDAL FOGLALKOZIK HANEM A NUNIDDAL.ÉS FAZONOZNI SEM KELL VAGY KOPASZRA BOROTVÁLNI MERT NEM AZT NÉZI,HOGY MILYEN PAMACS VAN OTT HANEM AZT HOGY A MÉHED ÉS A HÜVELYED MILYEN MEG HA RÁKSZŰRÉSRE MÉSZ AKKOR KENETET VESZ LE
2008. aug. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Nekem is hamarosan mennem kell majd :(

Én úgy szoktam megoldani a nőgyógyászatot (elég szégyenlős vagyok és amikor vizsgálatra kell mennem a nővérek előtt kell elmenni és nem igazán szeretném ha ők is csupaszon látnának) tehát én mindig olyan ruhát veszek fel amit nem kell levennem. Egy bő szoknya amit ha felfekszel az asztalra kényelmesem fel tudod húzni, felülre pedig egy olyan blúzt ami gombolós. Csak a bugyit és a melltartót szoktam levenni az öltözőben a többi marad. A doki még egyszer sem szólt emiatt, hogy nem csupaszon szaladgáltam előtte.

2008. aug. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ÉN is mindig vagy szoknyàban,vagy hosszu felsöben megyek,és nem szoktam lehuzni a zoknit.igaz én borotvàlni szoktam magam,na jo nem a doki miatt,hanem egyébként is,de szerintem vannak akik nem.

Szerencsére nekem a dokim egy nö,tehàt annyira nem is félek.De màr volt dolgom férfi nögyogyàsszal is,és hàt igen.nincs mitöl félni ö csak a dolgàt végzi.

2008. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én mindig leveszem a zoknim. Elég idétlen amúgy szerintem, hogy úgy fekszel fel az asztalra, hogy ott van a zoknid a lábadon:D De te tudod, ha ettől érzed fedettebbnek magad, bár akkor a helyedben inkább egy hosszú pólót hagynék magamon, vagy bő szoknyában mennék, és akkor elég, ha leveszed a bugyidat. Mindenesetre az orvosnak olyan mindegy, hogy van e rajtad zokni...
2008. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
En privat dokihoz jarok, egy fiatal csajszihoz, a viszony pedig teljesen laza, tegezodunk meg minden, ugyhogy en nem vacakolok a ki-be takarozassal, hanem teljesen meztelenre szoktam vetkozni, igaz, nincs nover. Ertelemszeruen a zoknit vagy harisnyat is leveszem, kicsit hulyen venne ki magat tokpuceran, es akkor zokniban :) A padlo meg tiszta.
2008. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is nő dokihoz járok, azóta sokkal kevésbé vagyok szégyenlős. Nos a kérdésre visszatérve én ezt úgy oldom meg, hogy hosszú felsőt veszek, így nem villog a fenekem, a zoknimat pedig én sem veszem le, mert visszabújok a cipőbe és úgy rakom fel a lábam.
2008. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mikor én járok nődokinál(férfi) csak a nadrágomat szoktam levenni meg a bugyit ennyi épp elég is most mért futkoznék előtte tök pucéran!!:D különben is egy 5cmes területet néz nem kell hogy mindent lásson nem az a dolga de ahogy érzed nem gáz ha van zoknid ja a cipőmet is l szoktam de zokni maradt nekem:) ha nyár van menj szandálba és akkor nem kell azon parázni hogy levedd e a zoknid vagy nem:)
2008. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A zoknit mindig leveszem, a bokaláncot viszont nem, hátha sikerül fölizgatnom a dokit, és finomabban bánik velem ;-)
2008. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!