Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pár napja megharapott egy...

Pár napja megharapott egy házi kedvenc, egy görény, lehet belőle bajom, ha nem mentem el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Szóval épp etetni próbáltam,mikor az egyik ujjamat megragadta és el sem akarta engedni,igaz csak felületi volt a sérülésem, és enyhe vérzésem, alig látható. Lehet ebből később bajom,h nem mentem el dokihoz vele?

2015. ápr. 26. 12:06
 1/3 A kérdező kommentje:
egy ismerősömet pedig egy macska karmolta meg, de úgy,h egy ért talált el és jól vérzett neki, de csak pár másodpercig, mivel ez nem harapás,nem ment el dokihoz, ez már jó pár éve, lehet neki ebből valami baja? később lehet még kivizsgálni,h okozott-e kárt? amúgy csak a karmolás helyén fájt neki pár napig, de nem volt vele komolyabb baja.
2015. ápr. 26. 12:09
 2/3 anonim ***** válasza:

A veszettségről hallottál már? Tetanuszról?

Én elmennék, az állat oltási könyvével. Egyik betegség sem játék

2015. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Házikedvencről van szó, nem vadon élő állatról. Semmi bajod nem lesz tőle, ahogy karmolásoktól sem.
2015. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!