Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csinálnak egy pajzsmirigy...

Mit csinálnak egy pajzsmirigy vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Mit csinálnak? Mennyi ideig tart? Mit kell levenni? Köszönöm előre is.
2015. ápr. 26. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer csináltak.Lefekszel egy ágyra, bekenik a nyakad valami zselével és egy asszisztens mozgat egy ilyen kütyüt a nyakadon és egy monitoron nézi az elváltozást.99% hogy csak ennyi fog történni.Elvileg nem kell semmit sem levenni.Talán 15-10 perc.
2015. ápr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amit az előző írt, az az ultrahang, leht még vérvétel is, pár nap múlva eredmény, vagy ha már ezeket csinálták, és találtak vmit, amit jobban meg kell nézni, biopszia, tűvel mintát vesznek, helyi érzéstelenítésben, vagy izotópot (radioaktív anyagot)adnak vénásan és utána ultrahangszerű géppel megnézik.
2015. ápr. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma voltam. Elősször levettek pár adatot; súly, magasság, pulzus aztán átmentem ultrahangra és utána volt vérvétel
2015. ápr. 27. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg a tudatlanságomért kedves kérdező.
2015. ápr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!