Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gátolt orrlégzésnél milyen...

Gátolt orrlégzésnél milyen orrműtétet kell végeztetni?

Figyelt kérdés
Éjszakai légzéskimaradásom van az alvásambulancián állapították meg. Orrműtétet javasoltak, hogy sz orrlyukat belülről kicsípnek valami lebeny félét és így jobban tud áramlani a levegő, milyen műtét ez, van valami infótok?
2010. febr. 22. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

hát nem tudom hogy ezzel segítek-e,de nekem orr sövény ferdülésem volt és a bal oldali orr nyílásomon egyáltalán nem kaptam levegőt!engem altattak de helyi érzéstelenítéssel is műtik.úgy tudom nekem vésték,de az ismerősömnek kicsipkedték.a műtét végén tamponálják az orrod az két napig van benne az orrodban,nekem egyáltalán nem fájt csak kellemetlen.kiszárad a szád,nem érzed az ízeket.a tampon levételtől sem kell félni az is csak kellemetlen és egy percig sem tart az egész!


igaz neked nem orr sövény ferdülésed van,de szerintem hasonló lehet!

remélem tudtam segíteni!

jobbulást!22/L

2010. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged:)
2010. febr. 23. 06:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy orrnyálkahártya kurtítást akarnak neked csinálni.Szerintem a lebenyféle az az orrnyálkahártya lesz.Én is kíváncsi volnék mivel jár ez a műtét.
2010. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma megyek fül orr gégészhez konzultációra majd beszámolok ha érdekel.
2010. febr. 24. 07:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen tünetekre javasolták a kicsipést?

Légszomj is jelentkezett?

Írhatnál nekem privátban.

2010. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!