Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a fájdalmasabb a bölcsesség...

Mi a fájdalmasabb a bölcsességfog kivésése vagy a mandulaműtét?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
A bolcsességfog kivésése,ha jol tudom a mandulamutétnél altatnak!
2010. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
engem nem altattak mandulakivételnél.
2010. febr. 24. 18:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem meg bölcsességfog kivésésénél nem altattak de nem is kellett volna mert nem éreztem semmit!
2010. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyéni érzékenységtől függ. Nekem véstek is fogat (mondjuk nem bölcsességet) és mandulaműtétem is volt. Maga a műtét majdnem ugyanúgy nem fáj, hisz érzéstelenítve vagy, de utána nekem a mandulaműtét sebe fájt jobban. Nem tudsz elmenni szájsebészetre, hogy ne véssék, hanem műtsék (felnyitják és kiszedik), mert akkor utána nem fáj annyira, hisz vágott sebed van, nem roncsolják úgy és könnyebben gyógyul.
2010. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok járatos ebben, mert kinőtt félig de nem fér el és már elnyomta a mellette levő fogamat és azért akarom kiszedetni, de nem tudom, hogy hogyan fogják. Meg az érzéstelenítő sem használ soha.
2010. febr. 24. 18:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Menj el a fogdokidhoz és kérdezd meg, hogy mit lehetne evvel csinálni, de mondd meg, hogy nem akarod, hogy véssék. Mondd meg neki, hogy ajánljon szájsebészt (ha maszek dokid van, tuti normális lesz) Ja és szólj, hogy brutál adag érzéstelenítőt adjanak, mert neked nem szokott hatni. (mert van erősebb a lidocainnál is)
2010. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ok, majd megmondom köszi.
2010. febr. 24. 19:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben minimum szájsebészetre fognak küldeni, ott pedig nagyon jó orvosok vannak és az érzéstelenítők is sokkal erősebbek.
2010. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak félek mert míg más nem érez semmit fogtömésnél én az eget egy pitykének látom.
2010. febr. 24. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nyugi a fogtömésnél én is szenvedek, inkább mindig kérek hozzá szurit..:D

Nekem mikor legutóbb szájsebészeten huztak, akk egyszerre 2t kellett mert ciszta volt alatta, egy szurit kaptam és egyáltalán semmit sem éreztem. Hidd el ügyesek nagyon:)

2010. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!