Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nolicin 400mg meg Augmentint...

Nolicin 400mg meg Augmentint egyszerre kell szedni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam orvosnál mert felfáztam csúnyán kiírt nekem Nolicin 400 mg Filmtablettát de nem bírtam kiváltani hétfőn visszamentem és Augmentint írt ki nekem mind2őt ma váltottam ki de azt nem mondta hogy egyszerre szedjem őket? Vagy csak az Augmentint? Azért zavar a dolog mert mind2 Antibiotikum

2015. máj. 19. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Az Augmentint én sem értem, de miért mentél vissza hétfőn? Azért, hogy megmondd neki, hogy nem tudtad kiváltani a Nolicint és erre kiírta az Augmentint? Inkább hívd fel, mert valószínű valami kavar van a dologban.

Engem jobban zavarna a "szilánkos" pisilés érzés, minthogy szedjek antibiotikumot, ami meggyógyít.

2015. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!