Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudom véglegesen...

Hogyan tudom véglegesen megszüntetni az orrdugulást?

Figyelt kérdés
3 hónapja nagyon beteg voltam. Torok, orr üreg, és arcüreg gyulladásom volt, Meg gyógyultam, de teljesen mégsem, mert állandóan be van dugulva az orrom. Elötte soha nem volt ilyen problémám, a zsebkendő semmit sem ért, ezért már hónapok óta orrsprayt használok, és csak így tudok rendesen levegőt venni. De már meguntam a folyamatos küszködés. Hogyan tudnám véglegesen megszüntetni az orrdugulást?
2015. máj. 22. 23:23
 1/5 anonim válasza:
100%
Pont az orrspray miatt nem kapsz levegőt, mert hozzászokott az orrod, le kell rakni az orrsprayt. 4-5 napig szar lesz hogy nem kapsz levegőt, de folyamatosan javulni fog.
2015. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

abba kell hagyni az orrcseppet, kb egy hét és kitisztul az orrod, a probléma, hogy orrcsepp függő lettél


használj homeopátiás vagy sóoldatos cseppet, amíg kitisztul

2015. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állj le sürgősen az orrcseppről, ez már annak a mellékhatása, vegyél a leszokás időtartamára Aqua Nasal tengervizes orrsprayt, nekem ez segített.
2015. máj. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elteld már jó pár nap, az orrdugulás nem múlt el, de már teljesen hozzászoktam, és egyáltalán nem zavar, tudok rendesen is aludni, szóval nem múlt el, de semmi problémám nincs már vele
2015. máj. 31. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor kitartás tovább és ha további egy hét múlva sem múlik, akkor irány az orr-fül-gégészet!
2015. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!