Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nincs TB-m mehetek tüdőszűr...

Ha nincs TB-m mehetek tüdőszűrésre?

Figyelt kérdés
A lényeg az,hogy nincs munkám,de Szeptembertől suliba megyek(nappali),fel is vettek oda,a beiratkozáshoz szükséges a tüdőszűrés... Fizetnem kell érte? Egyáltalán megcsinálják? Mi a teendőm?
2015. jún. 3. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, és nekem megcsinálták. Amúgy mindenhol kell fizetni érte, akkor is ha van TB-d, de ez településenként vltozó. Nekem 1500 Ft volt tavaly.
2015. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nemfognak megbüntetni vagy valami? A NAV-osok..
2015. jún. 3. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
De, a NAV-osok folyamatosan büntetnek, csak te arról nem tudsz. Majd egyszer kiküldik egyösszegben a csekket, hogy mennyivel tartozol (TB hátralék, plusz a folyamatosan felgyülemlő pótlék). Ezenkívül ha egészségügyi ellátásban részesülsz TB megfizetése nélkül, akkor a kórház/eü intézmény kiküldi Neked a számlát, ami az ellátás díja.
2015. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!