Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha TAJ kártyát cseréltetek...

Ha TAJ kártyát cseréltetek névváltozás miatt, kell hozzá a házassági anyakönyvi kivonat, vagy elég a személyi?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 09:28
 1/2 klopusz ***** válasza:

Valószínűleg csak a személyire lesz szükséged.


Lehet, hogy én vagyok a hülye, de én nem cseréltettem ki a TAJ-kártyámat, amikor férjhez mentem. Az "új" nevem valaminé-x-y, tehát abból látszik, hogy ugyanaz maradtam :)


Tavaly volt vele először problémám a mammográfián, pedig 19 éve vagyok férjnél, szültem három gyereket, többször operáltak és mindenhol, mindenki elfogadta.

Kicseréltetni viszont nem akarom, nincs egy üres fél napom az ügyintézésre.


Remélem, segítettem.

2015. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Időpontra megyek, remélem így nem lesz túl hosszú a várakozási idő. Online tudsz te is időpontot foglalni, ott felajánl egy csomó lehetőséget, tudsz választani napot és időt is amikor szeretnél menni.
2015. jún. 10. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!