Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van okom félni az orrmandula...

Van okom félni az orrmandula műtéttől?

Figyelt kérdés
Mindenki úgy állítja be hogy ez egy rutin műtét, az orvos is ezzel akart nyugtatni.. de akkor is félek, ahogy az altatástól is.. hogy mi van ha nem ébredek fel.. már-már mindig ez jár a fejembe és néha a sírás kerülget..
2015. jún. 10. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezzel én is így voltam, csak nekem a garatmandulámat vették ki 22 évesen. Az egyik legjobb dolog, ami történhetett velem. Bár borzasztóan féltem az altatástól és mindenféle szövődménytől, de most már én is azt mondom,hogy felesleges beparázni, tényleg rutinműtét.
2015. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Természetesen, minden műtét kockázattal jár. Vakbélműtétem volt tavaly és bár rutin műtét én majdnem belehaltam, a műtét kellős közepén fel ébresztettek, hát elég ilyesztő volt az a pár pillanat is. De, túl életem. És Te is túl fogod. 99,99% hogy sikerül a műtét, de ha stresszes vagy az nem segít, mert felmegy a vérnyomásod és komplikáció adódhat . Szóval csak nyugi, minden rendben lesz
2015. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól megnyugtatott :D Minden beavatkozásnak van kockázata, de semmi bajod nem lesz.
2015. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!