Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pontosan mi a különbség az...

Pontosan mi a különbség az orrsövény műtét és az orrsövény plasztika között?

Figyelt kérdés

Az interneten böngészve nagyon sok infót találtam a témáról, de elég ellentmondóak.

Alapjáraton értem, hogy az orrsövényferdülés műtétet (orvosi beutalóval, fül-orr-gégészeten) TB támogatással el lehet végeztetni ingyen, míg a plasztikai műtétekért kemény pénzeket kell fizetni.

De ha az orrsövényről van szó, akkor mi a helyzet? Olvastam olyat is, hogy volt akinél orrsövényferdülés műtétnél bent volt egy plasztikai sebész is, és ingyen helyrerakták az orrát, nagyon szépre. Máshol azt olvastam, hogy a görbület, ami (olykor) kívülről, szemből látszik egyáltalán nem tűnik el.

Volt ahol azt láttam, hogy orrsövény plasztikát (mivel esztétikai műtét) 400-600 ezer Ft-ért csinálnak, volt ahol 80-130 ezer Ft-ért.

Aki jártas a témában, kérem okosítson már ki. :)



2015. jún. 12. 12:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!