Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igénybe vehetek úgy háziorvosi...

Igénybe vehetek úgy háziorvosi ellátást, hogy nem vagyok bejelentkezve az adott orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ideglenesen tartózkodom a fővárosban(suli miatt), bejelentkeztem(tartózkodási hely) az albérletem címére, viszont az állandó lakcímem és így a háziorvosom is vidéken van. Igénybe vehetek itt háziorvosi ellátást(a területileg illetékes orvoshoz mennek)? Átjelentkezni nem akarok ide,mert nem tervezek itt hosszútávon.Viszont az meg tök macerás, hogy csak az orvos miatt utazzak haza.
2015. jún. 16. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Igénybe vehetsz természetesen, az ottani lakhelyedhez legközelebbi orvoshoz kell menned, legalábbis nekem ezt mondták, mert én is más városban tanulok. Csak mond el neki a szituációt.
2015. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!