Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtét időpont előrébb hozás...

Műtét időpont előrébb hozás lehetséges valahogy?

Figyelt kérdés

Egyszerű mandulaműtétem lesz, viszont a gondom az, hogy jelenleg Egyiptomban vagyok egy cserediák programban és csak Júliusban tudok hazautazni a műtétre( időpontom még nincs majd akkor beszeljük meg a dokival ha otthon vagyok). Tudom, hogy kb 1 hónap a mandulaműtétre várakozás, ez még beleférne de akkor Augusztus elején megműtenek, DE 1 hónap mire teljesen rendbejövök kb. Itt jön a bibi ugyanis jön a Szeptember és engem felvettek egy Angliai suliba ahol muszáj megjelennem még évkezdés előtt.

A kérdésem az lenne,hogy Magyarorszagon van valami lehetőség,hogy előrébb kerülhessek a várólistán? A műtétet direkt érzéstelenítéssel kérem mert akkor hamarabb sorra kerülök. Vagy van valami orszagos varolistas telefonszam akiket ez ugyben lehetne keresni?

Bármilyen értékes tanácsot elfogadok mert szorít az idő!

Köszönöm 16/L



2015. jún. 20. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, bár nemtudom mennyibe fog kerülni.
2015. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Műtéti időpontot hivatalosan csak életveszélyes helyzetben sorolnak be a várólista elejére. Az összes többi betegnek is joga van az ellátáshoz, szóval nem fognak betenni előrébb. Viszont egy magánklinikán megoldják, nyilván ott pénzért, de cserébe számíthatsz a valóban szakszerű ellátásra.
2015. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!