Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeretném ha a jászberényi...

Szeretném ha a jászberényi kórházban történt, negatív illetve pozitív eseteket leírnátok. ?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 16:35
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdőjel csak azért,mert az nélkűl nem kűldte el.
2015. jún. 28. 16:36
 2/5 anonim válasza:
én a fül-orr gégészeten voltam, nagyon sokat kellett várni, (4 órát) de a doktornő nagyon jó orvos, csak nagyon sok a betege sajnos. Hová kell menned?
2015. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Belgyógyászatra,de nagyon sok negatív dolgot hallottam az osztályon dolgozó orvosokról,ezért érdekelnének a történetek.
2015. jún. 29. 16:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden kórházról mindenhol tudnak mondani a helyiek horror történeteket. Én tapasztalat szerint amikor benn voltam, nem tapasztaltam rosszat, anyukám meg amikor ő volt benn egyáltalán meg sem hallgatták, nem figyeltek oda csak ordibáltak, nem figyeltek, szóba sem álltak a betegekkel, mindenkit hüének néztek, pár beteget lelegyintettek, csak ők visítoztak a nővérpultnál. Anyum köszöni szépen nem kér belőle.

Én olyat tudok, hogy elveszítettek egy beteget(!) mert "kisétálgatós és alapból elveszős" volt), és amikor az x idő után meglett, rendőrség találta meg, halva valahol, azt mondta az egyik nővér, hogy nem volt kár érte!!! Persze hiába lett bármi, nem volt bizonyítható, a felesége minden követ megmozgatott, mindenki megúszta és letagadták. :) Ez elég horror?...

2015. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát elég szemét egy nővér lehetett.Remélem az élet megbünteti.
2015. jún. 30. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!