Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezek közül a gyógytornászok...

Ezek közül a gyógytornászok közül kit ajánlanátok, van valakinek tapasztalata velük?

Figyelt kérdés

A Maros utcai szakrendelőbe fogok menni gyógytornára, ők dolgoznak ott:

Kempelen Judit

Bicskei Balázs

Sullay Emese

Kertesy Katalin

Vida Tímea

Gajdos Mátyás



2015. jún. 30. 10:49
 1/3 anonim válasza:
Sajnos, csak most vettem észre a kérdést, de hátha a kérdezőnek vagy másnak ezután is aktuális lesz. Én kifejezetten Gajdos Mátyást ajánlom, évek óta többször is kezelt engem, remek szakember, a tanácsai, kezelési módszerei eredményeket hoztak, azóta is mindig megbízom benne.
2018. jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hehehhh válasza:
Egyetértek. Szerintem is Gajdos Mátyás a legjobb. Most ugyan nem hozzá járok, mert másfél év után újrakezdtem, de azóta rájöttem, hogy a nevem helyett, az alapbetegségemet kellett volna mondanom(glioblastoma), és akkor nagyobb eséllyel emlékezik.
2021. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Monsterman2 válasza:
Bármelyik ott dolgozó gyógytornászt ajánlom, csak Varga Mártát kerülje el mindenki!
2023. jan. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!