Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrsövény műtét mennyire...

Orrsövény műtét mennyire fájdalmas? Altatnak vagy helyi érzéstelenítés? Ha helyi érzéstelenítés van akkor azt hogyan kapom meg injekcióba az orrba? Mennyi idő míg rendbe jön? Mütét után fáj?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 21:15
 1/6 anonim válasza:
Altatás!!!! Csak és kizárólag altatás!!! Másképpen nem is szabad(na)!
2015. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Másképp miért nem szabad? Az altatás nem veszélyes? pl hogy nem fulladok meg a vértől vagy nem kapok sokott? Mert alszok az agy nagyrésze kikapcsol és akkor a fájdalmat nem érzékeli pedig kellene nem?
2015. júl. 1. 18:08
 3/6 anonim válasza:

Ez butaság!

Sok a negatív lejárató média erről! Konzultálj egy ORVOS-sal erről, aki részletesen felvilágosít mindenről! Ha a szabályokat ezzel kapcsolatban te is betartod, nem lehet baj! Nem véletlenül vannak az előzetes vizsgálatok, konzultációk! A jó orvos alaposan felkészül, és felkészít téged is!

2015. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És az aneszteziológus is elmond mindent, bármilyen érzéstelenítés esetén is.

Egyébként úgy hallottam a tamponkihúzás az ami fáj, nem szólnak előtte és nem is érzéstelenítik asszem

2016. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért kellene érzékelni a fájdalmat altatás alatt?
2016. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés de azért érdekel. Előző voltam. Amúgy végül altattak?
2016. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!