Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tüdőszűrés igazolás, alkalmass...

Tüdőszűrés igazolás, alkalmassági. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Több helyre is láttam hogy kérnek tüdőszűrésről papírt, ennek hiányában nem tudnék elkezdeni dolgozni. (diákmunka)

A tüdőszűréskor kaptam egy apró papírt, amin szerepel hogy 'negatív', kvázi semmi bajom, de ez tudtommal nem egyenértékű az alkalmasságival amit kérnek (tüdőszűrő tekintetében.)

5100 ft-ért kaptam volna az üzemorvostól ilyen 'igazolást', de ezt nem kértem.

A kérdésem az, hogy azokon a munkahelyeken ahol csupán a tüdőszűrő papírt kérik, ott elfogadják-e ezt az igazolást, hogy 'negatív', vagy mindenképp vissza kell mennem az üzemorvoshoz?


Laikusként azt mondanám, hogy a lényeg ezen is rajta van..de félek nem lesz ennyire egyszerű.:)



2015. júl. 2. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha csak tüdőszűrő papírt kérnek, akkor tüdőszűrőpapírt kérnek. Elég nyilvánvaló. Az alkalmassági az egy másik dolog.
2015. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha tüdőszűrőt kérnek, akkor elég a negatív lelet. Ha EÜ kiskönyvet kérnek, az már pluszban van.
2015. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

A munkavégzéshez általában nem elég a kiskönyv a megjelenés dátumával, hanem érvényes negatív tüdőszűrő leletet kérnek.

A legegyszerűbb, ha elmész ahhoz a céghez aki a szűrést csinálta, és 1700 Ft ellenében kikéred az írásos leletedet.

2015. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor elméletben elég a szimpla negatív lelet is.

Eü kis könyvet nem írtak, csak a tüdőszűrős papíromra kérdeztek rá, ami most már van és rajta van hogy negatív lett.:)


Szuper, ennek így örülök! Köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 2. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!