Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyíregyházán az általános...

Nyíregyházán az általános sebészeten azonnal lekapják a benőtt körmöt, vagy van esélyem arra, hogy csak a körömágyat csonkítják?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 13:32
 1/5 anonim válasza:

Vágd ki a köröm szélét, és ha akkor is nyomja, menj el kórházba.

Amúgy, szerintem megkérdezik ezt.

Tőlem is megkérdezték. (Nem Nyíregyháza)

2015. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 B.Ági ***** válasza:
Ha nem egyezel bele a beavatkozásba, akkor nem csinálhatják. Én keresnék olyan orvost, aki gyógyítani akar és nem amputálni mint egy sebész.
2015. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 B.Ági ***** válasza:
Begyulladt, gennyes?
2015. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül Ibrányba kértem időpontot, így gyorsabb, mint Nyíregyházán kivárni a sorom. Kedden már mehetek is. A gyulladáson kívül vadhús is nőtt, több hónapos probléma ez, sokszor küzdök vele. Reméltem, hogy most is sikerül lehúznom párakötéssel, de ez most nem jött össze. Csak bízni tudok abban, hogy jó kezekbe kerülök.
2015. júl. 18. 10:39
 5/5 Junior46 válasza:

Nekem is ugyan ez volt több hónapos incidens... Ki fogják vágni de annyira nem vészes egy két hétig biztos feküdni fogsz mert nem lehet vele járkálni nekem azóta kbegy éve semmi bajom nincs vele annyi hogy elmentem pedikűröshöz hogy először ő vágja a körmöm meg reszelje rendesen

Ja nekem is nyíregyházán csinálták

2015. júl. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!