Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Utazási utalvány kitöltésében...

Ferrari02 kérdése:

Utazási utalvány kitöltésében segítség? Fontos

Figyelt kérdés

A fent említett címben szereplő utazási utalvány kitöltésénél a következő kérdésben szeretném a segítségeteket kérni:


Az igénylő által igénybe vehető kedvezmény mértéke és fajtája


A kísérő által igénybe vehető kedvezmény mértéke és fajtája


Ami fontos lehet: Augusztus 31-ig tanulói jogviszonyom van, tehát a tömegközlekedésnél (MÁV) 50%-os kedvezményt vettem igénybe utazásom során valamint busznál vonaljegy (teljes ára), 18 életévemet betöltöttem.


A kísérőm 1 (szülő), aki teljes árú menetjegyet vett.


Itt felmerült bennem a kérdés, ha 50%ot írnék akkor az általam beadott jegyek 50%-át térítenék vagy az egészet amennyit fizettem ? Remélem érthető mire akarok kilyukadni


Amennyiben az ellátást igénylő személynek gondviselője van, annak neve:


Itt a kérdés világos, de betöltöttem a 18 életkort, ezért nem tudom szükséges-e ezt a részt kitölteni.

(Tanulmányaim során egyébként meg volt adva gondviselő)


Tehát kell-e írnom mivel nem dolgozom még vagy kihagyható ?



2015. júl. 17. 20:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!