Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megkapom a tüdőszűrő leletemet?

Megkapom a tüdőszűrő leletemet?

Figyelt kérdés

Télen többször voltam orvosnál megfázás miatt, csináltam mellkas röngten is, és minden rendben volt kivéve hogy a basaliason 1-1 halvány kötegárnyék látható. A kérdésem az lenne hogy aki majd ellenörzi a leletemet az tudni fogja hogy nincs semmi bajom, cska egy kis visszamradt dolog, vagy nem kapom meg a leletemet és vissza kell mennem megnézettetni?

köszönöm



2015. júl. 19. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A tüdőszűrés leletét nem kapod meg. Ha bármit észrevesznek (ami még nem jelent szinte semmit), akkor visszahívnak, s más géppel, módon készítenek új felvételt.

Azzal váltok el, hogy ha szükséges, értesítenek. Ha nincs semmi baj, akkor ennyi volt. Ha van, akkor tudatják veled.

Ha nem szűrésen veszel részt, hanem családorvos, más szakorvos kéri, akkor sem, ha nem kéred.

2015. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is úgy értettem hogy ráírják e a papaírra hogy fertőző gümőkortól mentes vagyok e. a halvány kötegárnyék gondot okoz e nekik, vagy látják a régebbi leleteimen hogy az ott volt ( itt nálunk a tüdsőszűrő és a tüdőgondoző együtt van, látták azt is hogy 3 hónpaj voltam ott) és vajon ebből rájönnek hogy nincs tbc m, vagy behívnak e. ez érdekelne :)
2015. júl. 19. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!