Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap mennék vérvételre, de...

Holnap mennék vérvételre, de ma megjött, így leveszik a vért? És vizeletet így lehet vinni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
a vérvétel eredményét nem befolyásolja. legfeljebb ha megvan az eredmény és vérszegény voltál (ami nem valószínű a vérzés miatt) akkor megmondod hogy vérvételkor menstruáltál. vizeletet azt szokták mondani hogy lehet ilyenkor is vinni. vizeletet vegyél és nézdd meg mennyire véres, ha nagyon akkor kérj később ismétlést csak a vizelet vizsgálatra. mért kell a vizelet? leginkább akkor szokott számítani ha vesebeteg vagy esetleg cukorbeteg vagy. ha csak rutin vizsgálatra mész akkor nem olyan fontos a vizelet.
2015. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, leveszik. Pisit én vinni szoktam, akkor villámgyorsan megfürdök alul lent, hogy véletlen se legyen véres miután kivettem a tampont, beteszek egy új tampont, és úgy pisilek.
2015. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!