Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet o. b procomfort...

Hol lehet o. b procomfort minit venni? A legkisebbet ami akkora mint egy rotring feje

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek. Fontos lenne!!

2015. júl. 28. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rotring feje? Az akkora mint egy cérnaszál.

Amúgy o.b. pro-ból nagy választék van a dm-ben, de akár a tescoban vagy intersparban is.

2015. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Rossmannban szoktam venni, de lehet kapni 1-2 gyógyszertárban is. Amúgy bőven nagyobb, mint egy rotring feje...
2015. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És közelebb helyen?mint pl lidl?vagy kis bolt?Mert a mi kisboltunkban van betét de a tampont még nem néztem
2015. júl. 28. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
A Lidlben minit még nem láttam, de nem kizárt, hogy van.
2015. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lidliben csak normál és szuper van
2015. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát a lidlben a leghátso soron van

De eddig ott csak nagyot láttam

Szokott lenne ott olyan kicsi?

2015. júl. 28. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
A Lidl, Penny, Aldi, Coop... csak néhány fajtát forgalmaznak, a legkeresettebbeket(normál, maxi). Menj el drogériába mint ahogy írtam dm-be, vagy mások Rossmannt javasolták. De a legegyszerűbb ha besétálsz a Lidlbe és magad győződsz meg a dologról.
2015. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Rossmannban láttam olyat is amire az volt írva, hogy ultra mini, de az nem o.b. és nem tudom mekkora lehet. Ha esetleg még kisebbet szeretnél.
2015. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek
2015. júl. 29. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!