Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan rendezhetem a TB...

Szuperpocok kérdése:

Hogyan rendezhetem a TB hátralékomat?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudtam azt, hogy a diákom lejárta után be kellett volna regisztrálnom a NAV-nál. Ezt már megtettem, de csak egy hónapra mert megint egyetemista leszek. De attól még ott marad 7 hónapnyi hátralék. Erről majd küld a nav nekem a regisztráció után valamilyen értesítőt, hogy mennyivel tartozom? Mert amikor bejelntkeztem, az ügyintéző nem mondott erről semmilyen konkrétat.

2015. aug. 3. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Menj be a NAV-hoz, és kérd le a hátralék összegét minél hamarabb. (Ebből láthatják, hogy együttműködő vagy, és esetleg még tudatlanságból nem fizetted, stb., persze ez semmi alól nem ment fel.)


A NAV-nál adnak konkrét felvilágosítást is a befizetéssel kapcsolatban. Ha egyszerre nem tudod törleszteni, kérhetsz részletfizetést is talán.

2015. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem küldtek csekket de jobb ha megérdeklodod, úgy tudom tudsz több részletben is fizetni, már csak azért is.

Nekem is be kellett mennem annó mert egy összegben rengeteg lett volna.

2015. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!