Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Nincs idén már időpont!

Figyelt kérdés

Vérvételre küldött a háziorvosom, ebből kiderült hogy magas (9) a TSH hormonom + picit magas a koleszterinem, pedig sovány vagyok, nem hízok-fogyok 6éve. Mivel határérték és 21 vagyok, tünetmentes ráadásul, így nem kezdett el pajzsmirigyre kezelni, hanem endokrinológiára utalt be,szakemberre bíz + nyaki UH-ra.

UH-ra októberben mehetek, kaptam időpontot, de az endokrinológia idénre betelt, jövőre még nincs előjegyzés!!! Nem kaptam időpontot. A dokinak nem tudok szólni, ezen és következő héten szabin lesz. Járt valaki így? Csak szerintem sok ez a minimum 5 hónap? Hogy lehetne időpontot szerezni? Vagy bármi? Eléggé félek.


2015. aug. 3. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés. kérdezd meg a haziorvost ha szabadság után visszajön.
2015. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na szóltam neki, de mint akit teljesen kicseréltek: nem baj, az se ha jövőre lesz valami, egészséges, fiatal vagyok. S kiküldött.

Menjek másik orvoshoz? A 9-es érték, ahogy utánaolvastam, nagyon magas és kezeletlen nem kéne hogy maradjon. Ötlet?

2015. aug. 24. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!