Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért örült az orvos, amikor...

Miért örült az orvos, amikor kimentem. Mosolyogva monndta, ha valami panaszom lesz hívjam újra. Pedig morcosan fogadott. Eggyel kevesebb betege lett, ezért az öröm?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Mi lenne, ha nem kombinálnál? Talán még jól is tudnád érezni magad...
2010. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. :DDD
2010. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De jó neked, hogy nincs semmi problémád. De azért látom csinálsz magadnak műproblémákat, nehogy jól érezd magad....
2010. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Nagyon ráérhetsz ha ilyen baromságokon tudsz gondolkodni. Én azt sem tudom melyik ügyem után fussak, más meg ilyen hülyeségeken agyal. Eszméletlen...
2010. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.lehetőség: Szimpi voltál neki valamiért.

2.lehetőség: Ezzel az utolsó kedvességével kompenzálni akarta a kezdeti morcosságát.

2010. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez komoly kérdés volt???
2012. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!