Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van rá esély, hogy holnap...

Van rá esély, hogy holnap aug.21. én tud fogadni valamelyik rendelőintézet szemészete?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon sokat flexeltem használtam is védőálarcot, de a művelet legelején nem, és sikeresen belement a szemembe egy fémszilánk. Nálunk, ki van írva hogy a holnapi nap pihenőnap tehát nem lesz semmi. VAn rá esély, hogy a megyeszékhelyen fogadnak? Gondolom ügyelet ilyennel nem foglalkozik.

2015. aug. 20. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Közeli kórházban vagy egy kifejezetten szemészeti ügyeleten biztos ellátnak. interneten meg tudod keresni hogy ki az ügyeletes éppen, ha nem olyan helyen laksz ahol van 1 kórház.
2015. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nálunk a városban 1 kórház van. A megyeszékhelyen is (tolna megye). Jó volna ha hétfőig nem kéne várjak vele, de potyára nem autónék be a megyeszékhelyre.
2015. aug. 20. 17:27
 3/9 Andizsuzsi ***** válasza:
55%
Ha a kórházban van szemészeti osztály, ott azügyeletes orvos megnézi.
2015. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj nézni nincs mit rajta mert pont olyan helyen van hogy tükör elé állva én is látom, meg hát érzem is hogy benne van, azt is tudom hogy hogyan került oda, viszont nemtudom egy ügyeletes orvosnak van-e olyan képesítése hogy engedjem hogy elkezdje kapargatni a szemem...
2015. aug. 20. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Baleset, ellátást fogsz kapni.

De hívd ma még fel a szemészeti osztályt, vagy a portát, hogy mikor érdemes menned, mikor van benn orvos

Nálunk Vas megyében 8-10 óráig van benn orvos, utána csak behívják, ha nagyon indokolt

Így nem mész potyára

Majd írd meg, sikerült-e

2015. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A szemészetet hiába hívnám szerintem. Holnap bemegyek az ügyeletre aztán megmondják hogy várjak hétfőig vagy valakinek elrontják a hosszú hétvégéjét :)
2015. aug. 20. 18:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt nagyítós spec eszközzel szedik ki, ami a szemészeten van csak

Ügyeletes nem tud veled csinálni semmit

Lányomnak volt, onnan tudom

Egyébként vannak a szemészeti osztályon nővérek a megyei kórházban, azok megmondják mikor menj

2015. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogyan végzik a kiszedést, nem az első eset és szerintem nem is az utolsó :)
2015. aug. 20. 19:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Megoldódott. Nem írom le az eltávolítás menetét lényeg, hogy eltünt a fémszilánk a szememből orvos nélkül :)
2015. aug. 20. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!