Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jogsira szeretnék jelentkezi...

Jogsira szeretnék jelentkezi orvosi vizsgálatra a háziorvos kell elmennem? Milyen vizsgálatokat végez el és kb mennyit kell fizetnem? Valami labor vizsgálat vérvétel ilyesmi szokott lenni? (lennt)

Figyelt kérdés

Ha az orvosi igazolásom meg van akkor azt az első elmêleti óra alkalmával kell majd az oktatónak odaadnom vagy hogyan működik?


Sajnos teljesen tapasztalatlan vagyok ezügyben(nincs a családban,szülőknek jogsi:-().


A részlet fizetés és a vizsgák fizeztését is lehet csekk által,netes banki átutalás által rendezni?


Minden téren hogy mi hogyan szokott lenni tájékozatlan vagyok így minden felvilágosításnak örülök.


Létszíves jelzőkkel ne illesetek majd mert nem tudom hogyan zajlik az egész.


Köszönöm a válaszokat.


2015. aug. 24. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem 5000 volt anno.

Nem.

2015. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2015. aug. 24. 16:37
 3/9 anonim válasza:

szia, elég háziorvoshoz elmenned.

Elmondom nálam hogy volt (nem MO-n csináltam)

elmentem dokihoz (új háziorvos) megkérdezte, hogy van e szemüvegem ha van akkor hogy kell hordanom , azaz állandóan vagy csak olvasáshoz akkor táblát kellet leolvasnom hogy látom e messziről megnézte a papirjaimat, hogy van e valami betegségem ami miatt nem e lehet jogsim. 20 EURÓT fizettem. Amit kitölt papírt a doki azt beviszed autósuliba( a papírt is ott kapod)

ott majd elmondják mikor menj legkozelebb órára, én amikor bevittem a papírt már beulhettem órára, a kovetkezo órán kértem csekket azt befizettem póstán de volt aki részletre fizette, úgyhogy kérdezd meg az oktatótól

2015. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Háziorvos, ott amennyire emlékszem, csak a táblát kellett olvasni. Ha jól emlékszem 7 ezer volt, másfél éve. Még akkor mondták a vizsgálatot amikor elkezdtem a kressz tanfolyamot, a következő órára pedig vittem is be az oktatásra. Labor nem kell.


A részlet fizetés szerintem autóiskolától függ. Én egy kicsi autóssuliba jártam, itt csak kp-val lehetett fizetni, természetesen adtak számlát.

2015. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Én csak annyit hallottam hogy az elméleti tanfolyam elején szerezzék még be az egügyi igazolást.



Akkor ezek szerint az autósiskolától kell papírt kérni amivel a háziorvosomhoz odamegyek?

Vagy elég ha simán elmegyek csak hozzá és megmondom a jogosítványt szeretném elkezdeni és orvosi igazolást szeretnêk kérni hozzá?

2015. aug. 24. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell papír.. Csak simán elmész a háziorvoshoz.
2015. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm.
2015. aug. 24. 21:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Tisztességesebb helyeken a beiratkozás előtt kérik az orvosit, mert anélkül nem is vezethetnél soha... és akkor minek elkezdeni bármiyen tanfolyamot?

7200Ft lesz a háziorvosnál. Nem veszik komolyan, vérnyomás, meg fel kell sorolni pár számot a tábláról meg a színtévesztést nézik, ha eddig nem volt semmi komoly kórtörténeted.

2015. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.
2015. aug. 28. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!