Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mammográfiára valaki mondd...

Mammográfiára valaki mondd nekem egy segítő és tettre kész helyett?

Figyelt kérdés
felhívom a margit kórházat mert mér ne...közlik,h csak kerületi embereket fogadnak és a nőgyógyásznak 3. kerületesnek kell lennie ahhoz h esetleg be tudjon utalni a mammora..oké ez kilőve...9-10-11-12 óta hívom a károlyi kórházat mert oda utaltak be...most vették fel a telefont..mondom időpontot szeretnék kérni...elkezdi h elfogyott délbe..mondom mér nem vették fel félre volt rakva a telefon reggel óta...(jó ezt magamba)...aztán kérdezem h akkor mit tudna javasolni h kit hívjak azt mondja nagy fenhangon h nem tud mit javasolni mert lehet októberben már nem lesz kórház....(tehát nem lesz kórház..értem..)előtte hívtam az uzsokit..azt mondják nem oda tartozom .mondom ott szültem de a károlyit már nem tudom elérni..azt mondja próbáljam meg..na és akk hova az anyámba menjek ha nem lesz kórház októberbe? most hívjam vissza az uzsokit h találjanak ki vmit v fizessek 30ezer ftot,hogy maszek megnézzen?? 23 éves vagyok rohadutl nem vesznek komolyan a telefonba azt hiszik szórakozásból hívom őket mert kb úgy beszélnek a telefonba,mintha poénból telefonálnék mert gyakorlatilag ez jön le..max egy tizest áldoznék erre...hiába szoptattam a gyereket 24 órából 20at, amikor tudtam mert hétfőtől péntekig menni kellett,mint a hülye mert vákummal megrántották a gyerek nyakát meg eltörték a kulcscsontják......és akkor heti 3szor gyógytorna meg ortopéd havi szinten plusz védőnő és doktornő minden héten és akk csodálkozok, h elapadt a tejem....vajon miért nem is tudom..és rohadtul szükség lenne rá, mert volt daganatos a családban hajlamos vagyok rá..még lehet most nem érzek semmit, de a későbbiekben ki tudja mi lehet belőle,emgszeretnék nyugodni kérlek valaki ajánljon egy normális helyet!!!!
2015. aug. 25. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

23 évesen nem kell neked mammográfia.

aki kiírta az nem ért hozzá.

menj el emlő ultrahangra simán, azt majdnem mindenhol csinálnak.

2015. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hat jo csak nagyon fajt antibiotikumot is szedtem ra mert csakugy mult el...neha most is erzem...uhra iselmegyek akkor koszi a valaszodat.
2015. aug. 25. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!