Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tudtok ajánlani?

Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Hetek ota faj a hasam, mintha menstruáció gorcseim lennenek..kesik 2 hete, pedig eddig mindig pontos volt..faradekony vagyok, néha emelygek es mellem is érzékenyebb, DE! Teszteltem mar HAROMSZOR, ma reggel is es negativ lett az eredmény..Az lenne a kérdésem, hogy egy: Mitől lehet ez? Ketto: Termeszetesen Elmegyek orvoshoz, h kideritse van e terhesség, vagy mas..akar ciszta, de nem tudom hova menjek elsőnek. Magan orvoshoz, vagy eleg egyelore a kórházba egy kivizsgálásra? Gondolom vert vesznek, ultrahang stb..tudom jobb a magan, de ha barmi is van a hasamban, legyen bébi, vagy akármi, szerintem igy is igy is kell vele majd járnom vizsgálatokra es akkor elsőnek lehet nem fizetnek rogton a magamnak, inkabb megyek a kórházba, aztán meglátjuk...Vélemény? Elore is koszonom :)

2015. aug. 27. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Én mindig csak magánban mentem/járok.
2015. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!