Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudom a külső aranyeres...

0DubStep0 kérdése:

Hogyan tudom a külső aranyeres csomót kezelni?

Figyelt kérdés

A hetekben észrevettem egy vízhólyag szerű kinövést a segglyukamon. Utána néztem, hogy mi lehet, és nagyon arra lyukadtam ki, hogy egy aranyeres csomó. Azt olvastam, hogy nagy wc esetén mossam ki langyos vízzel, meg is tettem illetve minden este tussolás után bekentem Neogranorman kenőccsel, a fájdalom csökket, illetve az irritáló viszketés is, sőt mostanság nem is fáj, de még ott van..

Hogy tudnám kezelni, hogy teljes nagyságában megszabaduljak tőle?!


2015. aug. 31. 13:17
 1/3 koromarcsi válasza:
Kezeld folyamatosan és vigyázz a székletedre, ne legyen kemény, mert az csak újból irritálja. Nekem is volt, de elmúlt, viszont ha nem vigyázok kiújul.
2015. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, szóval vigyázzak rá, hát nem lesz nehéz, mert pont most van egy minimális hasmenésem, köszönöm szépen a válaszod, megnyugtattál, azt hittem, hogy műteni kell..
2015. aug. 31. 17:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint a kezelés alatt, arra céloztál, hogy mossam ki, illetve kenjem a Neogranormannal?
2015. aug. 31. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!