Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szegedi sebészeti klinikán...

Szegedi sebészeti klinikán műtött emberek! Mi a véleményetek a kórházról és az ellátásról?

Figyelt kérdés
Engem műtöttek ott és enyhén szólva nem sok pozitív tapasztalatom van az ottani orvosi és ápolói hozzáállással kapcsolatban... Másnál is voltak gondok?

2015. szept. 1. 23:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki nem mer egy egyetlen választ se írni ide? Ezt tényleg döbbenet már elnézést... Kb féléve is feltettem ezt a kérdést ide és akkor se válaszolt senki! Ennyire féltek? De mitől és kitől?
2015. szept. 2. 12:50
 2/3 A kérdező kommentje:

Tessék itt a régi kérdésem. Több mint féléve tettem fel. Arra sem jött egyetlen válasz sem: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..


Miért nem lehet egyetlen választ sem írni erre? Valaki megmondaná az okát ennek?

2015. szept. 2. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Mellkasi osztályon voltam már. Nekem pozitív volt. Jó fejek voltak a dokik, a nővérek is.
2015. szept. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!