Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eü. Gyakorlatra náthásan?

Eü. Gyakorlatra náthásan?

Figyelt kérdés

Egészségügyi szakmát tanuló vagyok, és holnap mennem kéne gyakorlatra, de eléggé megfáztam...lázam nincs, de folyton be van dugulva az orrom, fáj a fejem és a torkom. Próbálom kikúrálni magam, tolom a mézes teát, orrcseppet, C vitamint, de nem hiszen hogy igazán magamhoz tudok majd térni holnapig. :/

Suliba gond nélkül bemennék, de ez azért mégiscsak gyakszi, beteg idős emberekkel foglalkozom, félek hogy elkapnak tőlem valamit, egy nátha is ugyebár húzós, veszélyes tud lenni ágyban fekvő, idős, gyenge immunrendszerű betegnek.

Jól teszem ha itthon maradok vagy nem baj ha bemegyek?

(Elég szigorúan veszik a hiányzásokat.:/)



2015. szept. 13. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Elmész orvoshoz, aki ad igazolást, bejelented, hogy nem tudsz menni, mert beteg vagy, van igazolásod és akkor nincs gond.

Viszont ha meg muszáj, akkor meg szájmaszk, sűrű kézmosás és máris sokkal kisebb annak az esélye, hogy bármit átadsz.

2015. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül maradtam itthon, mert be is lázasodtam. Megyek a dokihoz. Köszi a választ!:)
2015. szept. 14. 08:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Adott igazolást ?
2018. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!