Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » FElsértett egy bakancsom a...

FElsértett egy bakancsom a télen és a seb miután begyógyult, még párszor sérült, mert más csizma, bakacs is zavarta a gyógyulásban. Azóta megszáradt, de nem akar leesni? Van ilyen? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Ragtapaszt használtam, az sem volt elég, hogy ne zavarja más lábbeli is. Most már a színe nem barna, hanem fehér, a közepén halványzöld. Már zavar, nem tudom mit lehet tenni vele. Ezzel börgyógyászhoz kell fordulnom?
2010. márc. 14. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
pedikűrősnek mutasdd meg,rendbeteszi a lábad
2010. márc. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a közepe halványzöld.az gyulladást jelent.Ha nem fáj akkor régebbi gyulladás,ha fáj akkor ott van még gyulladás.Én Hyperol oldattalfeláztatnám,utána pedig Betadine kenőccsel bekenve beragasztanám-ez ha gyulladás van megszüntetei,ha nincs akkor sem árt,mert a hyperollal lejön a régi pörk,a kenőcs pedig puhán tartja amig teljesen begyógyul.
2010. márc. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!