Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik Budapesti kórházban...

Melyik Budapesti kórházban lehet bent velem a barátom éjszaka?

Figyelt kérdés
Abortuszom lesz, és egy éjszakát a kórházban kell töltenem. Szeretnénk együtt lenni ez idő alatt, jó lenne ha egy külön 2ágyas szobában lennénk. Van erre esély?

2015. szept. 24. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Ha van pénzed abortuszra,kifizetnél egy vip szobát,akkor miért nem tartjátok meg?Vagy beteg?Egyébként a kórházban,ahol lesz a műtét,ott kell megkérdezni,de eleve rossz szemmel nézik az abortuszt,kétlem,hogy az ilyen extra igényeket kielégítik.
2015. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Legtöbb kórházba 6-12 ezer forintért lehet külön magán szobákat kérni ahol akár a párod is bent lehet.

De nem értem miért szeretnéd hogy egy éjszakát bent legyen veled. Én nekem 21 éves létemre petefészek cisztám végett kellett műteni mert elég durván kifakadt és nem vették észre persze az előjeleket .... Nagy rosszul lét miatt kerültem be a kórházba azonnal műtöttek és több mint 2 hetet bent kellett lennem mert más szövődmények is lettek amik miatt folyamatos megfigyelés alatt voltam.

Én nagyon féltem a kórháztól, a szüleim elintéztek nekem magán szobát és mondták ott az ápolók meg orvosok hogy ha ennyire félek éjszaka akkor hívjam be nyugodtan a páromat az ott lévő kanapéból tudtak volna neki ágyat csinálni. Persze a párom jött volna, de én nem akartam hogy ott sokan lenézzenek emiatt hogy nem merek egyedül enni egy kórházban felnőtt létemre.

2015. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Bocs, de kórházról van szó, nem szállodáról. Esetleg VIP-es részlegen, de azért ez akkor is gyerekes, egy éjszakát kibírsz egyedül.
2015. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb kórházban olyan kevés az "ágypénz", hogy a vakbélműtétet jószerivel a portán végzik, hogy ne kelljen befektetni a beteget. De akit befektetnek azokat is igyekeznek mielőbb kirugdalni. Gondolod, hogy a barátod kedvéért VIP kórtermet nyitnak?
2015. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!