Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most reggel kell laborba...

Most reggel kell laborba mennem, vérvételre és teljes vizeletvizsgálatra, viszont megvan a menstruációm. Mit csináljak, így is elmenjek?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2015. szept. 25. 04:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Így is meg lehet csinálni a vizsgálatot?
2015. szept. 25. 05:01
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha tampont használsz, és le tudsz alul mosakodni, akkor jó a vizelet is. Ha nem használsz tampont, akkor nagyobb eséllyel kerül vér a vizeletbe, amit félre lehet érteni. Szóval ha otthon meg tudod oldani, hogy lemosakszol, és utána gyorsan pisi, akkor esetleg.


A vérvételt nem befolyásolja, oda elmehetsz nyugodtan.

2015. szept. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szoktam így menni, tampont használok, reggel pisi előtt villámgyorsan lefürdök, majd úgy pisilek tisztán.
2015. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen,én is erre a megoldásra gondoltam,de én hülye,szóltam annak,aki vette a vért,és így nem kérték... :/ Pedig,mondtam neki,hogy tampont használok.Na mindegy.

2015. szept. 25. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért lettem leszavazva? :D
2015. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én szavaztalak le? :O Akkor ne haragudj,a suliból írtam,ahol a hagyományos klaviatúra van,amit ezer éve nem használtam.Azt néztem,hogy valamit félre nyomtam,de ezt nem láttam.Ha én voltam,bocsi még egyszer!!
2015. szept. 26. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj nem, nem neked szólt :D Azoknak, akik leszavazták a kommentem oldalt a kezecskével. Mert nem értem, mi a kivetnivalójuk abban, amit mondtam.. de lényegtelen :)
2015. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja,okés.:)
2015. szept. 26. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!