Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 95-ös pulzus magas? Lehet...

95-ös pulzus magas? Lehet belőle valami gond ha ennyi a pulzusom?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nyugalmi állapotban ennyi akkor az magasnak számít.

Érdemes lenne kivizsgáltatni.

2010. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézesd meg mindenképp. Egy laborvizsgálat sem árt, hogy nincs-e pajzsmirigyprobléma.

Amúgy nekem 18-19 éves koromban nyugalmi állapotban 100-110 volt. Nem találták meg az okát, de kaptam Huma Pronolt, az gyönyörűen beállította 76-ra. Néhány hónapig szedtem. Aztán lassan az évek alatt kicsit újra begyorsult, most olyan 85-86 nyugalomban, de ha pl.lázas vagyok, 100 körül van. Semmi baja a szívemnek, megnézték.

Sztem kicsit idegesebb típus vagyok.

95 egyébként még nem olyan gáz, attól még semmi bajod nem lesz, de ki kell zárni a pajzsmirigy szerepét. Meg mérd többször, lehet hogy csak átmenetileg ennyi, kicsit feszültebb vagy, fáradtabb, stb...

Azt hallottam alacsony vérnyomástól is lehet, a szív a gyorsabb pulzussal kompenzálja. Lehet benne valami, nekem nagyon alacsony.

2010. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is _nagyon_ alacsony a vernyomasom es magas a pulzusom, gyakran erzem, hogy csak fekszem az agyban, meg sem mozdulok, de a szivem zakatol a mellkasomban. Nem tudom ez mennyire normalis, nekem meg nem volt belole problemam, de egy kivizsgalas nem art, hogy megnyugtasson.
2010. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,60-80 között a legjobb,nyugalomban.Tiéd picit sok.Szerintem nem olyan vészes,de azért egy vizsgálat semmiképp ne ártana.
2010. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A normál pulzus 72,szerintem is vizsgáltasd meg mindenképp,ha huzamosabb ideig olyan magas lenne!
2010. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 15 vok és nekem is ennyi szokott lenni:S
2010. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!