Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrplasztikai műtét előtt...

Orrplasztikai műtét előtt mennyire kell levetkőzni?

Figyelt kérdés

Maradhat az alsónemű vagy teljesen meztelenre kell vetkőzni?

Illetve minden egyéb érdekelne, ami közvetlen műtét előtt és után történik.



2015. okt. 7. 15:39
 1/2 anonim válasza:
Nekem maradhatott minden,én pizsamába voltam alul még zokni is volt rajtam. A piercingeket se kellett kivennem. Mielőtt bementem volna az altatóorvos hozott egy nyilatkozatot egy pár oldalas olvasmányt ami az altatással kapcsolatos azt alá kellett írni,hogy beleegyezek az altatásba. Megnézte a laboreredményeimet, felírta hány cm és kg vagyok. Még nekem a műtét előtt csinált az orvos rólam fényképeket. Aztán a pizsamára felvettem egy ilyen kék műtős ruhát vagy mit:D meg a hajamra ilyen védő sapkát. Aztán szóltak,hogy mehetek, besétáltam a műtőbe felfeküdtem az asztalra, az altatóorvos megkereste a vénám aztán be az altató és utána már csak arra emlékszek,hogy az ágyban ébredtem fel.
2015. okt. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Uh, ennek nagyon örülök !! :)

Megkérdezhetem, hogy mikor és kinél műttetted az orrod ?

2015. okt. 10. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!