Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulaműtét lehet ebből?

Mandulaműtét lehet ebből?

Figyelt kérdés

Mindkét mandulám szinte teljesen begennyesedett és begyulladt,nem tudok nyelni(nagyon fáj ha nyelek)enni se tudok,olyan mintha morzsák vagy darabkák lennének ott ami szúrja a mandulám...holnapután megyek orvoshoz,addig ki kell bírnom valahogy,tanácsokat szeretnék kérni.

És ha esetleg ne adj isten mandulaműtétre kerülne sor,15 évesen altathatnak?

Köszönöm!


2015. okt. 11. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
amíg beteg a mandulád úgyse küldenek műtétre, az egy kicsit hosszabb idő. Meg attól hogy most éppen csúnyán be van gyulladva, nem jelenti azt hogy ki is veszik egyből. Ha egész évben nagyon sokat gyulladt akkor merül fel a kivétel lehetősége. Altatásban fogják csinálni, emiatt ne aggódj.
2015. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. okt. 11. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?? nekem sem altatásban történt pár éve. csak gyerekenek van altatásban.
2015. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok:)
2015. okt. 12. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 17 évesen nem altatásban törtnt, sztem neked se az lenne, de ne parázz, nem gáz, amúgymeg akkor veszik ki ha egy évben sokszor bevan gyulladva, vagy ha mandulanagayobbodásod van
2015. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!