Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten XIII. kerületben...

Budapesten XIII. kerületben hol rendel endokrinológus?

Figyelt kérdés
NEM magánrendelés érdekel, hanem sztk-ban, állami helyen. Köszönöm
2010. márc. 15. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
mi van öcsi nem áll fel a harangütő?? tudok javasolni egy jobb megoldást elmész egy kovácshoz és az majd az üllőjén a samukalapácsával egy kicsit meg pofozgassa,csak akkor fogod élvezni mikor mellé üt.
2010. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi az offot bébi, de szeretnék komoly választ is kapni
2010. márc. 15. 23:51
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Budapesten a XIII. kerületben rendelnek a MÁV - HONVÉD Kórházban.

Endokrinológus, azaz pajzsmirigy gondozó?!

Üdv.: Anita

2010. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Máv Kórház Dr.Görömbey Zoltán
2010. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sziasztok!

A Máv Kórházban Dr.Görömbey Zoltán jó, becsületes, nem pénzéhes orvos?

Nekem is pajzsmirigy gondozásra kell járnom, de ha esetlegesen kismama vagy, akkor Hubina doktornőhöz és a főnökasszonyához (duci, sajnos a nevét nem tudom) ne menj!!!

Nekem sajnos Missed AB lett belőlük.

Üdv.: Anita

2010. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Én karácsony óta Görömbey Zoltánhoz járok a MÁV kórházba endokrinológiára. Nagyon szimpatikus, kedves orvos. Mindenben segít és nagyon közvetlen mosolygós, minden információt időben közöl. Nagyon szeretem =)

2010. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 jmolnar válasza:

Sziasztok!


Valaki meg tudná adni azt is, hogy hogyan lehet elérni a doktor urat? Mennyivel kell hamarabb bejelentkezni?

köszi!

2011. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Görömbey doktor úr nagyon közvetlen, kedves és szerintem nagyon jó orvos. Tényleg minden eshetőségre felkészíti a betegeket, elmondja a tudnivalókat, és annyira szimpatikus ember, hogy semmit sem ciki megkérdezni tőle. Ja, és mindig mosolyog. A legjobb. Engem először Dr. Kovács László főorvoshoz rendeltek de aztán valamiért átraktak Dr. G-hez... és nagyon örülök neki, csak ajánlani tudom Őt! :)
2011. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!