Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Artroszkópos műtét után ez...

Artroszkópos műtét után ez normalis?

Figyelt kérdés

Oktober 15-en mutottek a terdemet (porcszakadas) kivette a doktor a szakadt porcot es felszabaditotta a terdkalacsomat (gerincérzéstelenitve voltam). Ez volt elozo het csutortokon delutan 2 kor. Szombaton vette ki a csovet a labambol aztmondta wcre mar mehetek mankoval. Ugy is volt mar tudtam menni de nem sokat. Vasarnap mar szinte tudtam "futkarozni" olyan jo volt. Hetfon jott a gyogytornasz (pont mikor mentem wcre igy csak az ajtoban beszeltem vele) kerdezte hogy tudom e hajlitani fesziteni es hat amennyire tudtam feszitettem kerdezte h jobban nem megy e? Hat raeroltettem kicsit feszitettem ahogy birtam es hajlitgattam neki. Delutan 3 kor a doki lecserelte a kotest (itt mar fajt a labam es megvolt dagadva) mondta hogy ez meg nem gond de ha tovabb dagad vagy belazasodok azonnal hivjam. Most szerda van es szinte ra sem birok allni annyira faj es erzem hogy gyenge a combom. Ez normalis? Ismeroseim (akiknek volt ilyen) azt mondtak hogy eroltessem meg ha nagyon faj is mert vissza kell szoktatnom es jobb lesz majd. Na most akkor fekudjek egesz nap vagy tenyleg meg ha mar sirok is akkor is menjek vele?


18/f



2015. okt. 21. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

A helyedben nem ismerösökre hallgatnék, hanem már rég felhívtam volna az orvost, hogy neki mi a meglátása.


De szerintem ez nem normális dolog, nem szabadna fájni ennyire, föleg meg elözöleg jobban volt és az eröltetés után kezdett újra rosszabb lenni.

2015. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
gyógytorna minden nap!!! jobb lesz hidd el.
2015. okt. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszélj orvossal, ő tud neked csak igazából segíteni, ő látott, ő tud mindent a kórelőzményedből.

Nekem nem volt olyan, hogy a jobb után rosszabb lett volna, bár az is tény, hogy nejem nem vált le teljesen porc, csak beszakadt. Én például gyógytornára sem jártam, csak annyit mondtak, hogy jó ez így. Visszakönyörögtem magam sportolni két hét után (díjlovagoltam akkor), bár járni még nem tudtam rendesen. Azt mondta egy ismerősöm, hogy terheljem, próbáljak ne sántítani, mert különben más gondk lesznek. Ennek eleget téve fogjuk rá, hogy egész jó volt minden.

Szerintem nem lehetne olyan, hogy mkst jobban fáj neked, mint előtte fájt. Esetleg ha nagyon túlerőltetted... ezt tudom még elképzelni, mást nem.

Beszélj orvossal feltétlen! Sok sikert!(: 18/L

2015. okt. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek. Ma megyek vissza hozza (itthon minden este hoemelkedesem van). Ugy tudom gyogytornazni nem lehet amig bent vannak a varratok.
2015. okt. 22. 08:41
 5/5 anonim válasza:
miért ne lehetne? nemfog szétszakadni. én már akkor is jártam gyógytornára arthroscopia után, semmi bajom nem lett.
2015. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!